Powiatowe Obchody Ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek

Data: 26.04.2023 r., godz. 15.00    96
Uwaga bibliotekarze z terenu powiatu legionowskiego!

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy bibliotekarzy z bibliotek publicznych i szkolnych powiatu legionowskiego na Powiatowe Obchody Ogólnopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek.
Wydarzenie odbędzie się 8 maja br. w godz. 11.00-13.00 w Poczytalni, II piętro, ul. Kościuszki 8A, Legionowo (budynek dworca PKP) II piętro, ul. Kościuszki 8A, Legionowo (budynek dworca PKP).
W programie m.in. wykład "Zainspiruj się! Trendy i dobre praktyki z bibliotek na świecie" - Marcina Skrabki, prowadzącego inicjatywę Good Books (goodbooks.pl) skupiającą edukatorów zajmujących się podnoszeniem kompetencji kadr kultury.
Wydarzenie ma służyć integracji środowisk przy małym co nieco.
Serdecznie zapraszamy!!!
Bardzo prosimy o potwierdzenie udziału we wspólnym świętowaniu poprzez wysłanie zgłoszenia na adres: dyrektor@pik.legionowski.pl. W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko oraz bibliotekę, którą Państwo reprezentują.

pow dzisn biblio 2023 zapr2.jpg (670 KB)