Relacja z Książki w (o)biegu

Data: 15.05.2024 r., godz. 11.28    47
Zapraszamy do obejrzenia relacji z wiosennej odsłony Książki w (o)biegu

Dziękujemy Wam za tak liczny udział w wiosennej edycji naszej akcji Książka w (o)biegu, którą zorganizowaliśmy w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek! Tym razem nasza akcja odbyła na świeżym powietrzu, w naszym bibliotecznym ogródku. Dzięki temu mogliście też skorzystać z biblioteki. Mogliście też obejrzeć, jak biblioteka zmieniała się dla Was na przestrzeni lat.

Niektórzy już pytają o kolejną edycję - będziemy Wam na pewno dawać znać! Obserwujcie naszą stronę, nasz fb i plakaty, które pojawiają się w bibliotece.
 
Książka w (o)biegu
Książka w (o)biegu, foto nr 1, BibliotekaKsiążka w (o)biegu, foto nr 2, BibliotekaKsiążka w (o)biegu, foto nr 3, BibliotekaKsiążka w (o)biegu, foto nr 4, BibliotekaKsiążka w (o)biegu, foto nr 5, BibliotekaKsiążka w (o)biegu, foto nr 6, BibliotekaKsiążka w (o)biegu, foto nr 7, BibliotekaKsiążka w (o)biegu, foto nr 8, BibliotekaKsiążka w (o)biegu, foto nr 9, BibliotekaKsiążka w (o)biegu, foto nr 10, BibliotekaKsiążka w (o)biegu, foto nr 11, BibliotekaKsiążka w (o)biegu, foto nr 12, BibliotekaKsiążka w (o)biegu, foto nr 13, BibliotekaKsiążka w (o)biegu, foto nr 14, BibliotekaKsiążka w (o)biegu, foto nr 15, BibliotekaKsiążka w (o)biegu, foto nr 16, BibliotekaKsiążka w (o)biegu, foto nr 17, BibliotekaKsiążka w (o)biegu, foto nr 18, Biblioteka